Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Treść główna
Menu prawe
Dół strony

Dane
Urząd Gminy Jaśliska
Jaśliska 171, 38-485 Jaśliska
Tel: 13 43 105 81
e-mail: ug@jasliska.info
Kasa czynna:
Poniedziałek-Środa-Piątek 7:00 - 13:30

KONTAKT Z URZĘDEM

 

Urząd Gminy Jaśliska 171 38-485 Jaśliska

Powiat Krosno Województwo Podkarpackie

Godz otwarcia 7.00-15.00 Kasa czynna 7.00-13.30

e-mail: ug@jasliska.info tel. 13 43 10 581 fax. 13 43 10 593

KONTO BANKOWE PBS ODDZIAŁ DUKLA

NR: 43 8642 1096 2010 9606 1475 0001

 

Nr 
pok.

Imię i nazwisko

Stanowisko

Numer z miasta

Nr wew.

Adres e-mail

5

mgr Adam Dańczak

Wójt

13 43 10 586

86

wojt@jasliska.info

6

mgr Agnieszka Kurdyła

Skarbnik

13 43 10 582

82

skarbnik@jasliska.info

 

mgr Piotr Urban

Sekretarz 

13 43 10 596

96

sekretarz@jasliska.info

3

Agnieszka Faliszek

Świadczenia rodzinne

13 43 10 589

89

psjasliska@wp.pl

3

mgr Kamila Kuchta

Pomoc społeczna

13 43 10 589

89

psjasliska@wp.pl


2


mgr 
Renata Milan

Obsługa organów gminy, RG, wybory


13 43 10592


92


radagminy@jasliska.info

4

mgr Beata Madej

Dowody osobiste, meldunki

13 43 10588

88

ewidencja@jasliska.info

2b

Jerzy Magierowski

Inwestycje

13 43 10590

90

zamowienia@jasliska.info

7

mgr Ewa Kurasz

Podatki

13 43 10 583

83

podatki@jasliska.info

7

Marzena Wiernasz-Zielonka

Gosp. gruntami

13 43 10583

83

gospodarka@jasliska.info


8a

mgr Agnieszka Janiszewska


Księgowość


13 43 10 580


80


ksiegowosc@jasliska.info

 


Gabriela Farbaniec


Kasa


13 43 10 594


94


kasa@jasliska.info

8

mgr Ewelina Uram- Szałaj

Kadry, Płace

13 43 10 580

80

place@jasliska.info


8


Agata Patlewicz

Księgowość ZSP, + pomoc społ. 


13 43 10 580


80


szkola@jasliska.info


6

mgr Katarzyna Majdosz


Gospodarka odpadami


13 43 10 584


84

 
majdosz@jasliska.info

2a 

mgr Rafał Majdosz

Informatyk

13 43 10591

91

informatyk@jasliska.info

 

Gmina Jaśliska,
Jaśliska 171, 38-485 Jaśliska
tel.: 13 43 10 581, fax: 13 43 10 593, email: ug@jasliska.info, http://www.jasliska.info
NIP: 6842586647, Regon: 180515339
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.